1. Sınıf
Saati   Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
08.30 - 09.20 1 TBİ002
Teknolojinin Bilimsel İlkeleri
Teknik Bilimler M.Y.O.-Yap.Den.
Yrd. Doç. Dr. SERAP AKDEMİR
B-66
MAT105
Matematik I
Teknik Bilimler M.Y.O.-Yap.Den.
Öğr. Gör. MUSTAFA TEMEL
B-66
YDİ101
Yabancı Dil I (İngilizce)
(Uzaktan Öğretim)
Teknik Bilimler M.Y.O.-İnş.Tekn.
Okutman AYSUN ERTEKİN
Uzaktan Eğitim 7(Birleştirme)
09.30 - 10.20 2 TBİ002
Teknolojinin Bilimsel İlkeleri
Teknik Bilimler M.Y.O.-Yap.Den.
Yrd. Doç. Dr. SERAP AKDEMİR
B-66
TKR103
Teknik Resim I
Teknik Bilimler M.Y.O.-Yap.Den.
Öğr. Gör. YUNUS GÜVEN
A-36
MAT105
Matematik I
Teknik Bilimler M.Y.O.-Yap.Den.
Öğr. Gör. MUSTAFA TEMEL
B-66
YDİ101
Yabancı Dil I (İngilizce)
(Uzaktan Öğretim)
Teknik Bilimler M.Y.O.-İnş.Tekn.
Okutman AYSUN ERTEKİN
Uzaktan Eğitim 7(Birleştirme)
BİT003
Bilgi ve İletişim Teknolojileri
Teknik Bilimler M.Y.O.-Yap.Den.
Öğr. Gör. Dr. Emre TAHTABİÇEN
A-50
10.30 - 11.20 3 TBİ002
Teknolojinin Bilimsel İlkeleri
Teknik Bilimler M.Y.O.-Yap.Den.
Yrd. Doç. Dr. SERAP AKDEMİR
B-66
TKR103
Teknik Resim I
Teknik Bilimler M.Y.O.-Yap.Den.
Öğr. Gör. YUNUS GÜVEN
A-36
MAT105
Matematik I
Teknik Bilimler M.Y.O.-Yap.Den.
Öğr. Gör. MUSTAFA TEMEL
B-66
YDP102
Yapı Teknolojisi I
Teknik Bilimler M.Y.O.-Yap.Den.
Öğretmen AHMET UZUN
B-65
BİT003
Bilgi ve İletişim Teknolojileri
Teknik Bilimler M.Y.O.-Yap.Den.
Öğr. Gör. Dr. Emre TAHTABİÇEN
A-50
11.30 - 12.20 4 TBİ002
Teknolojinin Bilimsel İlkeleri
Teknik Bilimler M.Y.O.-Yap.Den.
Yrd. Doç. Dr. SERAP AKDEMİR
B-66
TKR103
Teknik Resim I
Teknik Bilimler M.Y.O.-Yap.Den.
Öğr. Gör. YUNUS GÜVEN
A-36
MAT105
Matematik I
Teknik Bilimler M.Y.O.-Yap.Den.
Öğr. Gör. MUSTAFA TEMEL
B-66
YDP102
Yapı Teknolojisi I
Teknik Bilimler M.Y.O.-Yap.Den.
Öğretmen AHMET UZUN
B-65
BİT003
Bilgi ve İletişim Teknolojileri
Teknik Bilimler M.Y.O.-Yap.Den.
Öğr. Gör. Dr. Emre TAHTABİÇEN
A-50
12.30 - 13.20 5
13.30 - 14.20 6 TDİ101
Türk Dili I
(Uzaktan Öğretim)
Teknik Bilimler M.Y.O.-İnş.Tekn.
Okutman Dr. FİKRET YIKILMAZ
Uzaktan Eğitim 2(Birleştirme)
YDP101
Yapı Statiği I
Teknik Bilimler M.Y.O.-Yap.Den.
Öğr. Gör. Dr. Huzur DEVECİ
B-65
YDP103
Malzeme Bilimi ve Yapı Malzemesi
Teknik Bilimler M.Y.O.-Yap.Den.
Öğr. Gör. MUHAMMET BARIŞ EKMEKYAPAR
B-65
14.30 - 15.20 7 TDİ101
Türk Dili I
(Uzaktan Öğretim)
Teknik Bilimler M.Y.O.-İnş.Tekn.
Okutman Dr. FİKRET YIKILMAZ
Uzaktan Eğitim 2(Birleştirme)
YDP101
Yapı Statiği I
Teknik Bilimler M.Y.O.-Yap.Den.
Öğr. Gör. Dr. Huzur DEVECİ
B-65
YDP103
Malzeme Bilimi ve Yapı Malzemesi
Teknik Bilimler M.Y.O.-Yap.Den.
Öğr. Gör. MUHAMMET BARIŞ EKMEKYAPAR
B-65
15.30 - 16.20 8 ATİ101
Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi I
(Uzaktan Öğretim)
Teknik Bilimler M.Y.O.-İnş.Tekn.
Okutman LEVENT TANER
Uzaktan Eğitim 3(Birleştirme)
YDP101
Yapı Statiği I
Teknik Bilimler M.Y.O.-Yap.Den.
Öğr. Gör. Dr. Huzur DEVECİ
B-65
YDP103
Malzeme Bilimi ve Yapı Malzemesi
Teknik Bilimler M.Y.O.-Yap.Den.
Öğr. Gör. MUHAMMET BARIŞ EKMEKYAPAR
B-65
16.30 - 17.20 9 ATİ101
Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi I
(Uzaktan Öğretim)
Teknik Bilimler M.Y.O.-İnş.Tekn.
Okutman LEVENT TANER
Uzaktan Eğitim 3(Birleştirme)

* (Uzaktan Öğretim) : Bu dersler internet üzerinden canlı ders olarak yapılacaktır. Canlı ders programları http://nkuzem.nku.edu.tr/ adresinden yayınlanacaktır.

2. Sınıf
Saati   Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
08.30 - 09.20 1 INP301
Zemin Mekaniği I
Teknik Bilimler M.Y.O.-İnş.Tekn.
Öğr. Gör. AHMET BAL
B-20 İnşaat atölyesi(Birleştirme)
INP302
Yapı Metrajı ve Maliyeti
Teknik Bilimler M.Y.O.-İnş.Tekn.
Öğr. Gör. Dr. Huzur DEVECİ
B-62(Birleştirme)
INP304
Çelik Yapılar
Teknik Bilimler M.Y.O.-İnş.Tekn.
Öğr. Gör. AHMET BAL
B-20 İnşaat atölyesi(Birleştirme)
09.30 - 10.20 2 INP301
Zemin Mekaniği I
Teknik Bilimler M.Y.O.-İnş.Tekn.
Öğr. Gör. AHMET BAL
B-20 İnşaat atölyesi(Birleştirme)
INP302
Yapı Metrajı ve Maliyeti
Teknik Bilimler M.Y.O.-İnş.Tekn.
Öğr. Gör. Dr. Huzur DEVECİ
B-62(Birleştirme)
INP304
Çelik Yapılar
Teknik Bilimler M.Y.O.-İnş.Tekn.
Öğr. Gör. AHMET BAL
B-20 İnşaat atölyesi(Birleştirme)
YDP305
Yapı Projesi Uygulamaları
Teknik Bilimler M.Y.O.-Yap.Den.
Öğr. Gör. MUHAMMET BARIŞ EKMEKYAPAR
B-66
10.30 - 11.20 3 INP301
Zemin Mekaniği I
Teknik Bilimler M.Y.O.-İnş.Tekn.
Öğr. Gör. AHMET BAL
B-20 İnşaat atölyesi(Birleştirme)
INP302
Yapı Metrajı ve Maliyeti
Teknik Bilimler M.Y.O.-İnş.Tekn.
Öğr. Gör. Dr. Huzur DEVECİ
B-62(Birleştirme)
INP304
Çelik Yapılar
Teknik Bilimler M.Y.O.-İnş.Tekn.
Öğr. Gör. AHMET BAL
B-20 İnşaat atölyesi(Birleştirme)
YDP305
Yapı Projesi Uygulamaları
Teknik Bilimler M.Y.O.-Yap.Den.
Öğr. Gör. MUHAMMET BARIŞ EKMEKYAPAR
B-66
11.30 - 12.20 4 INP302
Yapı Metrajı ve Maliyeti
Teknik Bilimler M.Y.O.-İnş.Tekn.
Öğr. Gör. Dr. Huzur DEVECİ
B-62(Birleştirme)
YDP305
Yapı Projesi Uygulamaları
Teknik Bilimler M.Y.O.-Yap.Den.
Öğr. Gör. MUHAMMET BARIŞ EKMEKYAPAR
B-66
12.30 - 13.20 5
13.30 - 14.20 6 INP303
Betonarme
Teknik Bilimler M.Y.O.-İnş.Tekn.
Öğr. Gör. MUHAMMET BARIŞ EKMEKYAPAR
B-18(Birleştirme)
BDT101
Bilgisayar Destekli Tasarım I
Teknik Bilimler M.Y.O.-Yap.Den.
Öğr. Gör. Dr. Huzur DEVECİ
A-50
INP306
Şantiye Organizasyonu
Teknik Bilimler M.Y.O.-İnş.Tekn.
Öğr. Gör. AHMET BAL
B-18(Birleştirme)
14.30 - 15.20 7 INP303
Betonarme
Teknik Bilimler M.Y.O.-İnş.Tekn.
Öğr. Gör. MUHAMMET BARIŞ EKMEKYAPAR
B-18(Birleştirme)
BDT101
Bilgisayar Destekli Tasarım I
Teknik Bilimler M.Y.O.-Yap.Den.
Öğr. Gör. Dr. Huzur DEVECİ
A-50
INP306
Şantiye Organizasyonu
Teknik Bilimler M.Y.O.-İnş.Tekn.
Öğr. Gör. AHMET BAL
B-18(Birleştirme)
15.30 - 16.20 8 INP303
Betonarme
Teknik Bilimler M.Y.O.-İnş.Tekn.
Öğr. Gör. MUHAMMET BARIŞ EKMEKYAPAR
B-18(Birleştirme)
BDT101
Bilgisayar Destekli Tasarım I
Teknik Bilimler M.Y.O.-Yap.Den.
Öğr. Gör. Dr. Huzur DEVECİ
A-50
INP306
Şantiye Organizasyonu
Teknik Bilimler M.Y.O.-İnş.Tekn.
Öğr. Gör. AHMET BAL
B-18(Birleştirme)
16.30 - 17.20 9 INP303
Betonarme
Teknik Bilimler M.Y.O.-İnş.Tekn.
Öğr. Gör. MUHAMMET BARIŞ EKMEKYAPAR
B-18(Birleştirme)